Dzień Dziecka. “Kolorowa Ulica Sezamkowa” na Placu Św. Jana Pawła II

  • 31.05.2021, 12:12
  • Źródło: KCK Kwidzyn
Dzień Dziecka. “Kolorowa Ulica Sezamkowa” na Placu Św. Jana Pawła II
Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spędzenie Dnia Dziecka na Placu Św. Jana Pawła II.

Dzień Dziecka w kinie to jedna z licznych atrakcji, jaką w ten dzień, czyli 1 czerwca, Kwidzyńskie Centrum Kultury ma do zaoferowania mieszkańcom Kwidzyna. Ponadto nasi milusińscy będą mogli skorzystać z masy atrakcji na świeżym powietrzu, które KCK przygotowało z myślą o najmłodszych. 

O 16:30 na placu przed teatrem zostanie wystawiony spektakl “Kolorowa Ulica Sezamkowa”. Wielbicieli Wielkiego Ptaka, Elma, Ciasteczkowego Potwora czy też Berta nie może ominąć taka atrakcja.  W międzyczasie, dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnej strefy fitness, pomalować farbami czy też obejrzeć występ Mażoretek. 
Wstęp wolny.

Seanse dla dzieci:

O 16:00 “Skąd się biorą sny”  - Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. 

O 18:30 “Psy i koty 3: Łapa w łapę”  - Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA.

Źródło: KCK Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe