Magiczna Opera w Prabutach

  • 03.09.2021, 14:45
  • Źródło: PCKiS
Magiczna Opera w Prabutach
W Prabutach organizator Prabuckie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na Magiczną Operę – koncert w formie komediowego spektaklu operetkowo – musicalowego realizowany w ramach koncertów muzyki poważnej i artystycznej Viva MUSICA, który odbędzie się 12 września 2021 roku o godzinie 16:00 w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu.

„Magiczna Opera” – to miłosne perypetie małżeństwa Grażyny i Janusza: dwojga śpiewaków operowych. Bohaterowie podczas wspólnego popołudnia w domu rozmawiają o operze, operetce, sztuce i swoim własnym życiu. Małżeństwo nie zawsze się ze sobą zgadza….jak się zakończy wieczór, może rozwodem? Okaże się na końcu przedstawienia….

„Magiczna Opera” to reżyserowany koncert w formie komediowego spektaklu operetkowo – musicalowego. Na scenie pojawi się 6 osób: Barbara Lewicka (sopran) jako Grażyna,  Kamil Pękala (baryton) jako Janusz oraz 4 osobowy zespół Artis. Podczas przedstawienia można będzie usłyszeć 16 przebojów muzyki światowej takich kompozytorów jak: A.Vivaldi, G.Puccini, J.S. Brahms, J.Strauss, F.Lehar, I.Kalman oraz zespołów: Queen, Abba i Europe.

OBSADA:

Barbara Lewicka – Grażyna
Kamil Pękala – Janusz

Śpiewakom towarzyszy zespół Artis w 4 osobowym składzie (I skrzypce, II skrzypce, pianino, puzon)

REALIZATORZY:

Tomasz Podsiadły – reżyseria ( http://www.podsiadly.com/ )
Joanna Dziecięlewska – aranżacje muzyczne
Marceau Pivert – scenariusz

Źródło: PCKiS

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe