Mowa widzenia - wystawa fotografii w Kwidzyńskim Centrum Kultury. Wstęp wolny

  • 21.10.2021, 12:23
  • Źródło: KCK Kwidzyn
Mowa widzenia - wystawa fotografii w Kwidzyńskim Centrum Kultury. Wstęp…
Wernisaż ponad 20 zdjęć autorstwa: Anny Maziarz, Beaty Kaźmierczak, Claudii Kleisy, Eli Zielińskiej, Karoliny Mrówczyńskiej, Krzysztofa Okrucińskiego, Mariki Kwiatkowskiej, Mariusza Skibickiego, Pasjonata Piękna, Sławomira Pieńka, Waldemara Giecewicza, Wiktorii Bukowskiej i Dominiki Wierzyńskiej odbędzie się w czwartek, 21 października 2021 r. o godz. 17:00 w teatrze w Kwidzynie.

Mowa widzenia - wystawa fotografii 

"Ufajcie memu oku i szkiełku,
Nic tu nie widzę dokoła.
Duchy karczemnej tworem gawiedzi,
W głupstwa wywarzone kuźni,
Dziewczyna duby smalone bredzi,
A gmin rozumowi bluźni.
 "Dziewczyna czuje, - odpowiadam skromnie -
A gawiedź wierzy głęboko;
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko
“Romantyczność”, A. Mickiewicz
 
Fotografie kryją  w sobie nie tylko ładunek wizualny. Dobre zdjęcie potrafi nas przenosić w czasie, poruszać emocje, uruchamiać wyobraźnię. Oglądając fotografie, podświadomie wracamy pamięcią do chwil, w których były robione. Dlatego tak ważny jest klimat, moment, gdy fotografujemy, oraz okoliczności, w których zdjęcia te powstają. Przyjemnie jest oglądać fotografie i uśmiechać się do nich” Barbara Krupa-Kapuśniak
 
Młodzi fotografowie, którzy zaczynają stawiać pierwsze nieśmiałe kroczki na niwie fotografii, jak i Ci bardziej obeznani, doświadczeni mają zaszczyt zaprosić na wystawę fotografii “Mowa widzenia”. Przeprowadzą Was od portretów poprzez zdjęcia posterowe, te z naturą i te wbrew naturze. 
Wystawa będzie dostępna w budynku teatru do 12 listopada 2021r. 
 
WSTĘP WOLNY
Źródło: KCK Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe