Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 20:54
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Letnie Granie

Letnie Granie

Autor zdjęcia:

Źródło zdjęcia: Kwidzyńskie Centrum Kultury


Kategoria:

Letnie granie to cykl wakacyjnych koncertów specjalnie przygotowanych dla mieszkańców Kwidzyna przez Kwidzyńskie Centrum Kultury. 

 Za nami lipcowe szaleństwo z silent party oraz koncerty nostalgicznego duetu Wiktorii i Marka Depy, oraz jazzowego brzmienia Jah Trio. A co w sierpniu Was czeka? 

 Drugi z kolei koncert LETNIEGO GRANIA już 5 sierpnia na placu przed teatrem!!!

Tym razem stawiamy na łagodność i klimatyczność Czarka Kuczyńskiego wraz z zespołem Brylanty i Bażanty.

 Jeśli tęskniliście za popołudniami, wieczorkami przy dobrej muzyce to musicie z nami być koniecznie również 5 sierpnia. 

CZAREK KUCZYŃSKI – uczestnik programu „Szansa na sukces” w odcinku z Natalią Kukulską. Artysta mieszkający na co dzień w zielonym i pięknym Olsztynie, grający od lat na swoim brązowym ukulele i nieco większej gitarze. Jest autorem tekstów i melodii do piosenek, które wydawał dotychczas jako wokalista zespołu Brylanty i Bażanty utworzonego jeszcze na studiach z kolegą. Dziś rozpoczynając solową drogę, wciąż współpracuje z muzycznymi przyjaciółmi, a ich „najmniejsze koncerty świata” – jak sami określają, są okazją do przeżycia pięknej i nastrojowej, muzycznej przygody. Czarek choć mieszka w Olsztynie to pochodzi z samego serca Kurpi, gdzie się wychował w domu pełnym folkloru i rodzinnych tradycji, mówi więc o sobie, że jest prawdziwym ZkurpiSynem. To zamiłowanie do tradycji i lokalności słychać w jego utworach, które nastrajają słuchacza na bliższe i głębsze doznania muzyczne, a same dźwięki przywołują często miłe i rodzinne wspomnienia z dzieciństwa, domu… z przytulnego pokoju.

Kiedy: 5 sierpnia 2022r. godz. 20:00

Gdzie: Plac św. Jana Pawła II /pastylka/

WSTĘP WOLNY


Kwidzyn, pomorskie
Rozpoczęcie: 05.08.2022
Reklama
Reklama