Mecz w Wągrowcu od początku przebiegał pod dyktando kwidzyńskiej drużyny. Już po 5 minutach gry MMTS prowadził na boisku rywali 1:3 i z minuty na minutę budował swoją przewagę. Po 15 minutach gry czerwono-czarni wypracowali już przewagę 8 bramek – 3:11, aby ostatecznie zakończyć pierwszą połowę meczu dziewięciobramkowym prowadzeniem kwidzynian.
Po przerwie MMTS kontynuował swoją grę. W efekcie po 35 minutach gry kwidzynianie prowadzili z zespołem trenera Zbigniewa Markuszewskiego 11:22. Dziesięć minut później przewaga czerwono-czarnych wzrosła do 12 bramek – 16:28 i taka różnica utrzymała się już do końca spotkania.
MMTS pokonał Nielbę 22:34 odnosząc tym samym swoje trzecie zwycięstwo w lidze. Warto również podkreślić skuteczną grę kwidzyńskich skrzydłowych, którzy rzucili w tym meczu aż 12 bramek dla kwidzyńskiego zespołu.


![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)











Napisz komentarz
Komentarze