Wtorek, 17 maja 2022 06:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sukcesy reprezentantów gminy Prabuty i powiatu kwidzyńskiego w biegach przełajowych

We wtorek 12 kwietnia w Człuchowie odbyły się Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada w biegach przełajowych.
  • Źródło: UMiG Prabuty
Sukcesy reprezentantów gminy Prabuty i powiatu kwidzyńskiego w biegach przełajowych

Zawody te uznawane są za najtrudniejsze w całym cyklu biegów przełajowych z uwagi na starty dzieci i młodzieży reprezentujących wiele dyscyplin sportowych oraz ilość zawodników (możliwość wystawienia 8 zawodników w każdej kategorii wiekowej z każdego powiatu).

Reprezentanci gminy Prabuty i powiatu po raz kolejny odnieśli sukcesy. Należy odnotować ogromny sukces Zuzi Zielińskiej. Zuzia wygrała Igrzyska Młodzieży Szkolnej pokonała ponad 100 zawodniczek z całego województwa pomorskiego prowadząc bieg od startu do mety.

Ogromnym sukcesem okazał się również start trenującej zaledwie od kilku miesięcy Poli Kamińskiej. Pola w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła doskonałe 9 miejsce. Sukces tym większy, że Pola (uczennica 5 klasy) rywalizowała z zawodniczkami o rok starszymi.

W Licealiadzie na swoim aktualnym poziomie pobiegł Tymek Kil, który był 12. Jak zwykle bardzo dobrze pobiegły Wiktoria Krysiak, która zajęła bardzo dobre 5 miejsce, Natalia Proć była 10, a Tosia Kil 15.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama