Wtorek, 17 maja 2022 07:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wystawa Ogrodnicza z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku

Tegoroczna „Wiosna w ogrodzie” odbywać się w dniach 14 i 15 maja na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku Osowej.
  • Źródło: Pomorskie Centrum Hurtowe Renk
Wystawa Ogrodnicza z kiermaszem  WIOSNA W OGRODZIE w Rënku

W sobotę 14 maja trwać będzie od godziny 10-ej do 17-ej, a w niedzielę 15 maja od 10-ej do 16-ej – jak zawsze na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk, w Gdańsku-Osowej, przy ul. Wodnika 50. 
 

Zaproszenie do udziału w imprezie kierujemy zarówno do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin, jak i do tych, którzy nie odkryli jeszcze piękna i mocy, jaką skrywają w sobie otaczająca nas zieleń oraz roślinność.
Swój udział z doskonałym asortymentem w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni ogrodnicy, producenci, szkółkarze i handlowcy z całej Polski.
Swoją obecność zapewniają również producenci urozmaiconej oferty artykułów niezbędnych do wyposażania ogrodów, tarasów, balkonów.
Nasi Wystawcy przy okazji sprzedaży towaru z chęcią udzielą wielu cennych porad
i wskazówek - jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.
Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest nie tylko dla miłośników roślin
i ogrodnictwa, ogrodów, ale także dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów.
Dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówki i wyrobów twórców ludowych.
Jak co roku gwarantujemy także konkursy dla Wystawców w pięciu kategoriach:
na: najciekawszy produkt do ogrodu, najciekawszy produkt ekologiczny, najpiękniejszy kwiat wiosenny, czy najpiękniejsze drzewko i krzew.
Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.
 

Bliższe informacje:
www.wiosnawogrodzie.pl  www.renk.pl
tel. 58/762-80-00


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama