Wtorek, 5 lipca 2022 14:51
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Kwidzyna zabezpieczali XII Kwidzyński Bieg Papiernika

  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci z Kwidzyna zabezpieczali XII Kwidzyński Bieg Papiernika

W minioną sobotę już po raz dwunasty odbył się "Kwidzyński Bieg Papiernika". Trasę biegu zabezpieczali policjanci z kwidzyńskiej drogówki. Impreza sportowa, w której udział wzięło ponad 1700 osób, wymagała zaangażowania wielu policjantów, którzy kierowali ruchem na wszystkich skrzyżowaniach przez które przebiegała trasa biegu starając się by związane z tym uciążliwości dla kierowców były jak najmniejsze.
W minioną sobotę odbył się „XII Kwidzyński Bieg Papiernika". Impreza ta od 2010 zajmuje wyjątkowe miejsce na biegowej mapie Pomorza. Bieg o dystansie 10 km ulicami Kwidzyna to impreza zainicjowana i organizowana przez pracowników kwidzyńskiej fabryki papieru i celulozy.
10- kilometrowy dystans wyścigu przebiegał głównymi szlakami komunikacyjnymi w mieście natomiast finisz zawodów odbywał się na stadionie miejskim. Nad bezpieczeństwem licznie przybyłych uczestników czuwali policjanci ruchu drogowego z kwidzyńskiej komendy, którzy na głównych skrzyżowaniach w mieście kierowali ruchem starając się by te uciążliwości dla kierowców były jak najmniejsze. Na zabezpieczanych przez policjantów ulicach, którymi przebiegała trasa biegu można było spotkać zarówno biegaczy, jak i osoby pokonujące dystans pchając wózek, biegnąc z psem czy też przemierzając 10 km z kijkami.
Po godzinie 13.00 wszystkie ulice zamknięte na czas biegu zostały przywrócone do ruchu. Dzięki wzajemnej współpracy z innymi służbami porządkowymi zawody przebiegły bezpiecznie.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: realistaTreść komentarza: Niestety rządzący miastem nie robią kompletnie nic z pustostanami....może czekają na łapówki ?Data dodania komentarza: 23.06.2022, 23:49Źródło komentarza: Pożar w gmachu dawnego domu dziecka. Znaleźli poparzonego mężczyznęAutor komentarza: Leśny dziadekTreść komentarza: I bardzo dobrze jak nie umie jeździć. Ja bym oprócz kary finansowej jeszcze zawiesił przynajmniej prawko, by się douczyl zachowania na drodze...Data dodania komentarza: 19.05.2022, 07:48Źródło komentarza: Groźna kolizja, brak rannych lecz wysoki mandat...Autor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: A kasku chyba nie miała?Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:36Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: All...lokalnie chyba bezpieczniejsze jest.Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:31Źródło komentarza: Kolejne oszustwo internetowe. Mieszkaniec Kwidzyna zalogował się na fałszywy link banku i stracił oszczędnościAutor komentarza: aagajTreść komentarza: taaaaak ! i co tu pisać !! królowie one i oni, ulic !!Data dodania komentarza: 21.04.2022, 15:04Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: realistaTreść komentarza: Fajnie, że policja coś zaczyna robić....jeszcze tylko powinni zwrócić uwagę na samochody wymuszające pierwszeństwo na przejściach oraz sposób parkowania ( zajmowanie 2 miejsc , niszczenie trawników)Data dodania komentarza: 09.04.2022, 12:31Źródło komentarza: Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał ponad 2 promile
Reklama