Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:31
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Na wieczną służbę odszedł nasz emerytowany kolega...

Z przykrością informujemy, że 15 lipca 2022 roku zmarł emerytowany asp.szt. Sławomir Ostrowski. Miał 64 lata. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Na wieczną służbę odszedł nasz emerytowany kolega...
Autor: KWP Gdańsk

W dniu 15 lipca 2022 roku zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, wieloletni Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, aspirant sztabowy Sławomir Ostrowski. Miał 64 lata. Sławomir Ostrowski „Dziadek” na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym, pewnym towarzyszem na służbie i „mistrzem riposty” dla swoich kolegów. Niewielu dorównywało mu doświadczeniem zawodowym, ponieważ służbę pełnił 32 lata. Odszedł, ale zostawił po sobie wspomnienia, które zostaną w nas na zawsze, a pamięć o nim pozostanie w naszych sercach.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie oraz policjantów i pracowników całej jednostki składamy rodzinie i bliskim wyrazy żalu i współczucia.

Pogrzeb odbędzie się 18 lipca br. w kościele pw. Św. Brata Alberta w Kwidzynie o godzinie 12:00.

KPP Kwidzyn


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama