Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 20:51
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginęła Urszula Kubiak. Jeśli ją widziałeś daj znać!

Policjanci z kwidzyńskiej komendy poszukują zaginionej URSZULI KUBIAK, 36-letniej mieszkanki Rakowca.
Zaginęła Urszula Kubiak. Jeśli ją widziałeś daj znać!
Autor: KPP Kwidzyn

Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poszukuje zaginionej Urszuli Kubiak lat 36. Kobieta pochodzi z Rakowca gm. Kwidzyn i od około trzech miesięcy nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną. Numery telefonów, którymi się posługiwała, są nieaktywne. Zaginiona może przebywać na terenie trójmiasta, była zatrudniona w jednej z restauracji w Gdyni Orłowo.

Rysopis: wzrost: 160 cm, szczupła budowa ciała, oczy koloru brązowego, włosy koloru czarnego do ramion, lekko kręcone, uszy średnie, przylegające, wysunięta górna szczęka.

Wszystkie osoby, które widziały kobietę bądź znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, tel. 47 74 29 222 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KPP Kwidzyn


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 26°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama