Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:50
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o pobicie, w mieszkaniu miała narkotyki

Kryminalni zatrzymali 22-latkę podejrzaną o pobicie 33-latki. Sprawczyni, zadając ciosy pięściami, doprowadziła u pokrzywdzonej do obrażeń i licznych stłuczeń ciała. Dodatkowo w mieszkaniu zatrzymanej kobiety, kryminalni ujawnili marihuanę.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o pobicie, w mieszkaniu miała narkotyki
Autor: Pixabay

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod koniec lipca doszło do pobicia na terenie Kwidzyna. Zgłaszająca doznała wtedy licznych obrażeń ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że do idącej chodnikiem 33-latki podeszła 22-latka, która przewróciła ją na ziemię a następnie szarpiąc za włosy i uderzając pięściami w twarz spowodowała obrażenia ciała.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość osoby podejrzewanej o pobicie. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali ją w mieszkaniu, w którym w trakcie przeszukania znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Zatrzymana 22-letnia mieszkanka Kwidzyna usłyszała zarzuty pobicia, kierowania gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków.

Za uszkodzenie ciała i kierowanie gróźb karalnych kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków do 3 lat.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama