piątek, 7 października 2022 04:29
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Łupem złodziei padły... cegły z Folwarku

Sztumscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież cegieł. Przedmioty skradzione zostały z budynku w Folwarku. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.
Łupem złodziei padły... cegły z Folwarku
Autor: KPP Sztum

Sztumscy policjanci na początku września zostali powiadomieni przez właścicieli jednej z posesji w Folwarku (gm. Stary Dzierzgoń) o kradzieży cegieł. Swoje straty pokrzywdzona oszacowała na blisko 3000 złotych. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu. Mundurowi zatrzymani dwóch mężczyzn w wieku 65 i 50 lat. Mieszkańcy powiatu usłyszeli zarzuty kradzieży do których się przyznali.

Część skradzionego mienia policjanci odzyskali na terenie posesji, gdzie zamieszkiwali mężczyźni. Teraz za kradzież grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP SztumOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 8°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama