9 stycznia jest 9 dniem roku i zarazem jest częścią 2 tygodnia w roku 2023.
Słońce wzeszło o godz.:7.42 zachód o godz: 15:42 Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 47 min., a dłuższy od najkrótszego o 17 min.
9 stycznia imieniny obchodzą:
Adrian, Antoni, Piotr. Adrianna, Alicja, Bracsław, Julian, Marcelin, Marcelina, Marcjanna, Mścisława, Przemir
9 stycznia br. innymi wydarzeniami także są:
- Dzień Moreli


![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)






![[WIDEO] Bankowcy dla CyberEdukacji: Uważaj na fałszywe inwestycje w akcje spółek! [WIDEO] Bankowcy dla CyberEdukacji: Uważaj na fałszywe inwestycje w akcje spółek!](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-wideo-bankowcy-dla-cyberedukacji-uwazaj-na-falszywe-inwestycje-w-akcje-spolek-1766138984.webp)
















Napisz komentarz
Komentarze