Omówiono zagadnienia bieżącej współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim a Komendą Powiatową PSP w Kwidzynie, dalszego rozwoju OSP Kwidzyn oraz planów na następne lata.
Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa miasta
Odbyło się spotkanie burmistrza Sebastiana Kasztelana z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie mł. bryg. Piotrem Sztypka oraz Wojciechem Berent Koordynatorem Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obywatelskich i Wojskowych dotyczące zjawisk pogodowych powstałych na terenie miasta w wyniku silnych opadów deszczu, jakie miały miejsce w ostatnich dniach.
- 02.07.2024 11:17

Reklama
Reklama
Reklama

![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze