Znowu potrącenie na przejściu dla pieszych!

  • 12.12.2017, 00:07 (aktualizacja 12.12.2017, 00:29)
  • redakcja
Znowu potrącenie na przejściu dla pieszych! KPP Kwidzyn Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych w obrębie skrzyżowania ulicy Wschodniej, Polnej i Słowackiego w Kwidzynie.
W poniedziałek (11 grudnia) policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych w obrębie skrzyżowania ulicy Wschodniej, Polnej i Słowackiego w Kwidzynie. W wyniku tego zdarzenia ranna została 42- letnia kobieta. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają kwidzyńscy funkcjonariusze. Policjanci apelują zarówno do kierujących jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.

W poniedziałek 11 grudnia 2017 roku około godziny 08.00 rano dyżurny policji w Kwidzynie został powiadomiony o potrąceniu osoby na przejściu dla pieszych na ulicy Polnej w Kwidzynie. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili przebieg wypadku. Kierująca renault 45-letnia mieszkanka Kwidzyna, jadąc ulicą Wschodnią w kierunku ulicy Polnej, prawdopodobnie nie zauważyła idącej po przejściu dla pieszych kobiety i potrąciła 42- latkę. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca autem była trzeźwa. W wyniku tego zdarzenia potrącona mieszkanka powiatu kwidzyńskiego doznała ogólnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia i apelują głównie do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w pobliżu przejść dla pieszych dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze!

redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka i matka
Mieszkanka i matka 14.12.2017, 15:02
Może redakcja zajmie sie nieoświetloną ul. J.Wiacka ( łacznik pomiędzy parkingiem Intermarche a ul. Staszica) . Ulica jest kompletnie nieoświetlona ,a chodnika tylko z jednej strony, a na części tej ulicy wogóle nie ma chodnika. Ruch jest tutaj bardzo duży. chodnik jest do tego niezwykle wąski. Idą tą ulicą uczniowie do dwóch szkól podstawowych, przedszkoli i szkoły sredniej. Mieszkańcy kiedyś próbowali zainteresowąć sprawą radnego W.Pukarowskiego, który mieszkaw pobliżu i pewnie doskonale zna temat i na codzień widzi panujące tutaj ciemności. Niestety radny jak widać nie podjął tematu, bo na ulicy od lat panują ciemności. Do tego parking Intermarche jest także praktycznie nie oświetlony. Oby nie stało się nieszczęście.

Pozostałe