Konferencja BGK w Sopocie "Dialog kluczem do sukcesu"

  • 29.03.2019, 15:18
  • redakcja
Konferencja BGK w Sopocie "Dialog kluczem do sukcesu"
SOPOT. Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza lokalnych przedsiębiorców, przedstawicieli administracji oraz samorządowców na konferencję poświęconą rozwojowi gospodarczemu Pomorza oraz możliwości uzyskania wsparcia planowanych inwestycji.

Konferencja odbędzie się 2 kwietnia br. w Hotelu Sopot, przy ul. J.J. Haffnera 88 w Sopocie. To kolejne z cyklu wydarzeń organizowanych przez BGK dedykowanych samorządom oraz przedsiębiorcom służące wymianie doświadczeń i budowie wzajemnych relacji pomiędzy administracją a biznesem.

 

Jednym z punktów spotkania będzie panel dyskusyjny, w czasie którego uczestnicy zdiagnozują strategiczne potrzeby regionu oraz problemy stojące na drodze do jego płynnego rozwoju gospodarczego. Przy okazji stworzą płaszczyznę do nawiązywania współpracy dla wspólnego celu, jakim jest dalsze poprawianie wskaźników ekonimicznych Pomorza.
 

Konferencja będzie okazją do spotkań z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm. Odbędą się także warsztaty, podczas których emerytowany oficer wojsk amerykańskich mjr Rocco A. Spencer, opowie uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki.
 

Ponadto spotkanie będzie mieć na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju
 

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Cykl 16 spotkań organizowanych przez BGK na terenie całego kraju odbywa się pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego. Szczegóły na temat sopockiej konferencji dostępne na stronie: regionalnekonferencje.bgk.pl

html_redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe