To już piąta edycja Gry Miejskiej. Najlepsi otrzymali tablety.

  • 14.05.2019, 07:39
  • (jk)
To już piąta edycja Gry Miejskiej. Najlepsi otrzymali tablety. Uczestnicy tegorocznej, piątej edycji Gry Miejskiej. Fot. Marzena Szarłan
KWIDZYN. Wyłoniono zwycięzców piątej edycji Gry Miejskiej. Terenowa gra organizowana jest w ramach specjalnej Karty Euro 26 - Kwidzyn Moje Miasto. Karta to partnerski projekt miasta Kwidzyna i Polskiego Stowarzyszenia Projektów Młodzieżowych, które było organizatorem gry.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie: Lena Łompieś, Kornelia Więciarz, Aleksandra Krauze i Oliwia Młot. Zwycięzcy otrzymali tablety.

-W grze wzięły udział czteroosobowe drużyny wraz z opiekunem. Każda grupa otrzymała kartę zadaniową z zamieszczonymi lokalizacjami stanowisk, które musiała odwiedzić. Na każdym stanowisko grupy musiały wykonać różne zadania. Rozpoczęcie gry nastąpiło przy Tabularium. Pierwsze zadanie dotyczyło Krypty Wielkich Mistrzów. Kolejne zadania przygotowane zostały przez Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa oraz Tereny Rekreacyjno – Wypoczynkowe Miłosna na których gra została oficjalnie zakończona – informuje Marzena Szarłan, koordynator Karty Euro 26 Kwidzyn Moje Miasto.

uczestników gry przygotowano ognisko z kiełbaskami i przejażdżki wozem konnym. Najlepsze drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez burmistrza Kwidzyna.

Głównym celem Karty Euro 26 Kwidzyn Moje Miasto jest motywowanie młodzieży do działań na rzecz środowiska lokalnego oraz promowanie aktywności młodych ludzi. Posiadacze kart mogą korzystać z różnych zniżek na terenie miasta. W ramach karty organizowane są nie tylko Gry Miejskie, ale także różne konkursy, w tym konkurs fotograficzny „Kwidzyn Moje Ulubione Miasto”.

Najlepsi w Grach Miejskich

1.Lena Łompieś, Kornelia Więciarz, Aleksandra Krauze i Oliwia Młot.

2.Martyna Rutkowska, Dominika Cisłowska, Julia Mielnicka i Jakub Adamek

3.Maja Kosarzecka, Nicola Piasek, Amelia Mazur i Katarzyna Lemańska

(jk)

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe