„Renawa” zaprasza na Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej

  • 03.09.2019, 13:49
  • (fox)
„Renawa” zaprasza na Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej
REKREACJA. Już po raz 29 odbędzie się Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej rozgrywany o puchar Prezesa Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Renawa”. Tym razem zawody odbędą się w dniach 26-28 września, a areną piłkarskich zmagań będzie „Orlik” przy ul. Kazimierza Wielkiego. Wstęp wolny.

Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwszą grupę stanowić będą zawodnicy urodzeni w roku 2006 i starsi, natomiast do grupy młodszej należeć będą zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi. Przy czym w drużynach z grupy młodszej organizatorzy dopuszczają udział jednego zawodnika starszego, jednak maksymalnie o 1 rok. Warto również podkreślić, że każdy zawodnik z grupy młodszej zobowiązany jest do posiadania przy sobie (przez cały czas trwania turnieju) legitymacji szkolnej.

Zapisy zainteresowanych drużyn prowadzone będą natomiast do piątku – 20 września włącznie. Jak podkreślają organizatorzy jest to termin ostateczny, po którym nie będą już przyjmowane dalsze zgłoszenia. Same zawody trwać będą przez trzy dni. W dniach 26-27 września odbędą się kwalifikacje do fazy finałowej zaplanowanej na sobotę – 28 września.

Zgłoszenia chętnych drużyn przyjmowane są w biurze Spółdzielni „Renawa”, przy ul. Warszawskiej. W sprawach organizacyjnych informacji udziela Tomasz Wejnert, pod nr tel. 55 279 43 32 w. 32.

(fox)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe