Świętowali z okazji Dnia Babci i Dziadka

  • 23.01.2020, 13:49
  • Żródło: JK
Świętowali z okazji Dnia Babci i Dziadka Roman Wiśniewski
Członkowie Stowarzyszenia Seniorzy 50+ w Kwidzynie bawili się podczas Dnia Babci i Dziadka. Impreza odbyła się w Kwidzyńskim Centrum Seniora. - Świętujemy i pięknie się bawimy, bo wciąż mamy dużo chęci i siły.

Grupa członków naszego stowarzyszenia zmobilizowała swoje kulinarne umiejętności, przysparzając tym samym dużo radości. Wybór potraw był tak szeroki, że byliśmy konkurencją dla niejednej restauracji. Delektowaliśmy się rarytasami. Jednak najważniejsze, że byliśmy razem i spędziliśmy ze sobą piękny czas. Ponieważ koledzy byli w mniejszości, to mieli nie lada zadanie: wykazać się jako tancerze. Dali radę, prawie każda koleżanka zaliczyła taniec z którymś z kolegów - twierdzi Joanna Cichorek, wiceprezes Stowarzyszenia Seniorzy 50+ w Kwidzynie.

Organizacja działa formalnie od 16 października 2012 roku. Stowarzyszeniem kieruje Ewa Stec. Seniorzy bardzo aktywnie działają na rzecz innych mieszkańców miasta i powiatu kwidzyńskiego, organizując wiele różnych spotkań, zajęć rekreacyjnych oraz imprez. Członkowie stowarzyszenia czynnie angażuje się między innymi w działania Kwidzyńskiej Rady Seniorów i Powiślańskiej Lokalnej Grupy Działania. Stowarzyszenie Seniorzy 50+ w Kwidzynie zrzesza ponad 200 osób.(s)

 foto: Roman Wiśniewski

Źródło: JK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe