sobota, 27 czerwca 2026 15:18
Reklama
Zapraszamy do wspólnej zabawy, która potrwa do niedzieli

[WIDEO] [ZDJĘCIA] Początek „Sobótek” 2026 z Lanberry i KOMBII

Sobótkowy weekend rozpoczęły piątkowe koncerty (26.06) Lanberry i Kombii. Zespoły zagrały swoje największe przeboje. Publiczność śpiewała razem z Grzegorzem Skawińskim „Skawą” takie ponadczasowe hity jak „Nasze Randez Vous (1985), „Żyjesz jak rakieta”, „Black and white” czy nowsze jak „”Myślę o Tobie”. Na scenie wcześniej pojawiła się Lanberry, która także zaprezentowała znane z radia i stacji muzycznych przeboje jak „Co ja robię tu”, którego zespół zaaranżował wykonanie wspólnie z publicznością czy piosenkę „Ostatni most”. Specjalnie na początek barwnego weekendu ze sceny popłynął też utwór „Piątek”.
  • Źródło: Red. Tczewska.pl

Przed występami prezydent Tczewa zaprosił widownię do wspólnej zabawy razem z przedstawicielami miast partnerskich z kraju i zagranicy byli m.in. włodarze z Łotwy, Ukrainy, a także ze Skarszew, Starogardu czy Kwidzyna. Przykładowym owocem tej współpracy jest fakt, że chyba po raz pierwszy imprezy takie jak „Dni Starogardu” i „Sobótki” w Tczewie nie pokrywały się. Miejmy nadzieję, że dzięki temu na Kociewie przyjedzie więcej fanów dobrej zabawy!

Tradycyjną oprawą „Sobótek” był lunapark i mnóstwo atrakcji gastronomicznych. W tym roku grozę budzi wahadło, wyższe niż „diabelski młyn”... No cóż... Brawa dla odważnych. My na pewno się nie skusimy.


 

WIDEO/Fot. W. Mocny



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Harry Potter Treść komentarza: A ten łe. Na zdjęciu co się tak napompował . Pajacowanie w mundurze. Jeszcze to te ze Sztumu porazka Źródło komentarza: Panują mrozy, ale tafle lodu na rzekach i jeziorach mogą być cienkie. NIE RYZYKUJ! Autor komentarza: Schlomo Ubermann Treść komentarza: Ale przypał. Chyba nie wypłaci się do końca życia. No ale tak kończą frajerzy. Źródło komentarza: ZOBACZ [WIDEO] !!Ujawnienie kokainy wartej 5 mln zł efektem pracy trzech służb mundurowych Autor komentarza: haniaa Treść komentarza: tak o zsrowie trzeba dbać .... Produkty z konopi są mi naprawdę bliskie – i to nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim z własnego doświadczenia. Moja przygoda zaczęła się od bólu kręgosłupa, który towarzyszył mi praktycznie codziennie. Z początku ratowałam się klasykami – ketonal, inne przeciwbólowe – niestety, żołądek długo tego nie wytrzymał. W pewnym momencie bolało mnie już nie tylko plecy, ale też brzuch, dosłownie po wszystkim. Zaczęło się błędne koło – ból, stres, napięcie. Lekarze zaczęli mówić, że pewnie "sama sobie to nakręcam", że to psychosomatyka. Czułam się bezsilna. I wtedy – zupełnie przypadkiem – kuzyn dał mi namiar na Konopną Farmację z Poznania. Po rozmowie z panią farmaceutką dostałam polecenie: olej CBD 5% dekarboksylowany, 3 razy dziennie po 5 kropli. Do tego dorzuciła maść laurową z olejem konopnym, eukaliptusem i propolisem – cudo na ból pleców! Ale to nie wszystko – zaczęłam pić napar z passiflory i łykać olej z czarnuszki na żołądek. Efekt? Jakby ktoś zgasił ogień, który palił mnie od środka. Ból pleców się wyciszył, żołądek odetchnął, a ja zaczęłam normalnie funkcjonować. Coś, co wydawało się beznadziejne, zaczęło mieć sens. CBD naprawdę mi pomogło – nie jako cudowny lek na wszystko, ale jako realne wsparcie, które dało mi ulgę i spokój. Jeśli ktoś z Was się waha, polecam z serca – ale zawsze z głową i najlepiej po konsultacji z kimś, kto zna się na rzeczy Źródło komentarza: 7 kwietnia 2025 r. - Ważny dzień w kalendarzu. Światowy Dzień Zdrowia Autor komentarza: Dominik Treść komentarza: Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990 Źródło komentarza: Na drodze zginął 59-letni motocyklista Autor komentarza: Zuzia Treść komentarza: Bo książki, zwłaszcza kryminały to emocje. Po to są l. Szkoda, że zapominamy, że jest jeszcze druk i papier tylko gapimy się w te ekrany i scrollujemy shit Źródło komentarza: Zabezpieczono pięć automatów do nielegalnych gier hazardowych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama