Depilacja laserowa pach, nóg i okolic intymnych

  • 28.04.2020, 11:06
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Depilacja laserowa pach, nóg i okolic intymnych
Depilacja laserowa to zabieg przeznaczony w szczególności dla tych osób, które to borykają się z bolesnymi podrażnieniami po użyciu tradycyjnej maszynki do golenia. Po wykonaniu kilku zabiegów z użyciem lasera, każdy pacjent może mieć pewność, że pozbył się niechcianego owłosienia na długi czas. Obecnie ogromną popularnością cieszą się zabiegi z użyciem wysokiej jakości lasera Vectus.

Z roku na rok depilacja z użyciem lasera Vectus cieszy się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż zabieg ten pozwala w bezpieczny oraz niemalże bezbolesny sposób na długo pozbyć się owłosienia. Jakie części ciała można depilować w gabinetach kosmetycznych?Depilacja pach

Od pewnego czasu mnóstwo kobiet, zaówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet decyduje się na usuwanie nieestetycznego owłosienia z okolicy pach.
Depilacja laserowa pach to w pełni bezpieczny zabieg, który to zazwyczaj trwa około dwadzieścia – trzydzieści minut.

Jak wiadomo ludzkie pachy stanowią niewielką powierzchnię ciała, zatem zabieg ten można skutecznie wykonać w niezwykle krótkim czasie. I co najważniejsze depilacja z użyciem lasera Vectus jest niemalże bezbolesna. Zazwyczaj bywa tak, że klienci podczas przeprowadzania tego zabiegu odczuwają tylko i wyłącznie niewielki dyskomfort, który to jest skutecznie niwelowany poprzez zastosowanie kompresów chłodzących. Wykonanie kilku sesji pozwala na długo pozbyć się nieestetycznego owłosienia pod pachami.
 

Depilacja bikini

Dziś mnóstwo osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn decyduje się także na depilację miejsc intymnych. Zabieg taki trwa około pół godziny, a ze względu na dość dużą powierzchnie poddaną depilacji jest on prowadzony przy użyciu dość dużej głowicy lasera.

Każdy pacjent decydując się na taki zabieg powinien liczyć się z tym, że strefy intymne są miejscami o dużej wrażliwości na ból i w związku z tym podczas depilacji może być odczuwany pewien dyskomfort oraz ból. Mimo tych niedogodności depilacja okolic intymnych jest bardzo popularna wśród tych wszystkich osób dla których piękny i estetyczny wygląd jest najważniejszy.Depilacja nóg

Depilację laserową nóg można bez wątpienia zaliczyć do jednego z najczęściej wykonywanego zabiegu w gabinetach kosmetycznych. Ze względu na znaczną powierzchnię, która to podlega w tym przypadku depilacji zabieg ten trwa zazwyczaj około półtorej godziny.

Zabieg ten jest komfortowy i niemalże bezbolesny jeśli zostanie użyty wysokiej jakości laser marki Vectus. Urządzenie te posiada bowiem odpowiednio dostosowane głowice, które to pozwalają na sprawne usunięcie niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa to niezwykle korzystny zabieg, który to pozwala na długo cieszyć się piękną skórą pozbawioną nieestetycznych włosków.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Podziel się:


Pozostałe