Są środkki na "Czyste Powietrze" w Prabutach.

  • 17.06.2021, 09:59
  • Źródło: UMiG Prabuty
Są środkki na "Czyste Powietrze" w Prabutach.
Miasto i Gmina Prabuty podpisało porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w/s obsługi Beneficjentów programu „Czyste Powietrze”.

W imieniu Gminy sprawy związane z prowadzeniem punktu konsultacyjnego (w tym wsparcie dla Mieszkańców w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie i płatność) realizowane będą przez Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny.

Mając powyższe na uwadze prabucki urząd zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Prabuty zainteresowanych pozyskaniem środków z programu „Czyste Powietrze” do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w sali Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Łąkowej 22 w Prabutach w dniu 22.06.2021r. o godz. 16:30.

Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady programu „Czyste Powietrze”- pierwszego ogólnopolskiego programu dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych, którego celem jest walka ze smogiem.

Źródło: UMiG Prabuty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe