Udana wycieczka seniorów z "Lawendowego Zakątka" po Kanale Elbląskim

  • 06.09.2021, 21:20
  • Źródło: UG Gardeja
Udana wycieczka seniorów z "Lawendowego Zakątka" po Kanale Elbląskim UG Gardeja
W dniu 3 września 2021 roku seniorzy z Klubu Seniora „Lawendowy Zakątek” w Morawach wybrali się na wycieczkę na pochylnie Kanałem Elbląskim, rejs szlakiem rezerwatu. Rejs rozpoczynał się na Pochylni Buczyniec. Podczas prawie 3 godzinnego rejsu pokonano 5 pochylni na 8 kilometrowym odcinku Kanału Elbląskiego. Wycieczkowiczom dopisała zarówno pogoda jak i humory. Po zakończeniu rejsu był wspólny obiad.

Gmina Gardeja oraz Fundacja Wspierania Rozwoju „LIDER” w ramach realizacji projektu pod nazwą „Centrum Wsparcia Usług Społecznych w Gminie Gardeja” przygotowała wycieczkę dla seniorów. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, poddziałanie 6.2.2. Rozwój usług społecznych.

Źródło: UG Gardeja

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe