Nowa publikacja: Smaki Powiśla. Powiślańskie przetwory z domowej spiżarni

  • 03.11.2021, 08:11
  • Źródło: Gmina Gardeja
Nowa publikacja: Smaki Powiśla. Powiślańskie przetwory z domowej spiżarni…
W lutym 2020 roku Gmina Kwidzyn podpisała umowę o przyznaniu pomocy na realizacje projektu „Wydanie publikacji pn. „Smaki Powiśla – Powiślańskie Przetwory z Domowej Spiżarni”. Dzięki tej publikacji dziedzictwo kuchni powiślańskiej nie zostanie zapomniane.

Projekt  został współfinansowany ze środków unijnych w ramach operacji „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy Leader” objętego Programem w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Celem projektu  jest rozpowszechnienie powiślański potraw jako sposób na promowanie regionu poprzez wydanie publikacji w formie książki kucharskiej.

Partnerami publikacji jest Gmina Gardeja, Gmina Ryjewo i Gmina Sadlinki.

Wartość zadania wynikająca z przeprowadzonego postępowania ofertowego 60 800,00 zł

Wysokość przyznanego dofinasowania wynosi: 38 687,00 zł

Źródło: Gmina Gardeja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe