Idealny sposób, na naukę przez internet. Trzy, doskonale opracowane portale, które pomogą zrozumieć, oraz nadrobić materiał, w dodatku, bez wychodzenia z domu.

  • 07.10.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Idealny sposób, na naukę przez internet. Trzy, doskonale opracowane portale,…
Sprawdzone, szczegółowe notatki oraz pomoce dydaktyczne, są niezastąpione, na każdym etapie edukacji. Opracowania lektur, dyktanda czy proste przykłady matematyczne sprawią, że każdy, niezależnie od wieku, może zrozumieć treść, oraz wykonać kilka prostych przykładów, utrwalających wiedzę. Aby mieć pod ręką niezbędne materiały edukacyjne, zachęcamy do skorzystania z trzech portali edukacyjnych dyktanda.pl, mathematics.live oraz tutors.live.

 

Ortografia w jednym palcu, czyli ćwiczenia na prawidłową pisownie.


Wiele rodziców, zwłaszcza dzieci we wczesnym etapie nauczania, ma ogromny problem z wytłumaczeniem zasad pisowni, oraz brakuje im pomysłów, na ćwiczenia utrwalające wiedzę. Niestety, systematyczność, kreatywność, oraz ciekawy temat, to klucz do sukcesu. Im tekst ciekawszy, i dopasowany do potrzeb i wieku dziecka, tym lepiej, gdyż o wiele bardziej zachęci go do wykonywania ćwiczeń, utrwalających przy tym niezbędną wiedzę. Takim rozwiązaniem, jest portal dyktanda.pl.
Dyktanda.pl, to największy, edukacyjny portal w Polsce, który  pozwala zrozumieć pisownię, oraz nauczyć się języka polskiego. Prócz ćwiczeń ortograficznych, dzieci mają dostęp do treści, związanych między innymi z lekturami, znanymi opowiadaniami, czy wierszami. Każde z nich, dostosowane jest do danego przedziału wiekowego, dlatego zarówno dzieci z wczesnego nauczania, jak i młodzież i studenci, z pewnością docenią portal, i w przyjemny sposób, utrwalą niezbędną wiedzę. Portal ten, w szybkim tempie się rozwinął, a systematyczne publikowanie nowych treści, pozwoli pozyskać niezbędną wiedzę z pisowni języka polskiego.
Czy tylko dyktanda? Nie! Wiele form edukacji, w jednym, wygodnym i łatwo dostępnym miejscu.
Portal dyktanda.pl. to miejscem, w którym znajdują się nie tylko dyktanda, ale również wypracowania, opracowania lektur, streszczenia, moduł dla szkoły, oraz liczne notatki, które ułatwią przyswajanie wiedzy. Dla użytkowników, organizowane są liczne konkursy i zadania, które zachęcają do rywalizacji, ucząc i przygotowując do przyszłych testów czy egzaminów. Tak wiele korzyści sprawiło, że z dnia na dzień, portal zyskuje coraz więcej użytkowników. Jeśli szukasz odpowiedniego źródła informacji, to koniecznie zajrzyj na owa stronę.

Matematyka bez tajemnic, czyli niezbędna wiedza, która sprawi, że nauka będzie przyjemniejsza.


Choć w internecie, nie brakuje portali matematycznych, mało które, okazują się tak na prawdę pomocne. Wiele z nich, nie ma opracowanego całego materiału, lub jego opracowanie, nie jest wystarczające, dlatego dzieciom, młodzieży czy dorosłym, niekiedy trudno znaleźć odpowiedź, na nurtujące pytania. Aby sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających uczniów i rodziców, stworzono portal Mathematics.live. Czym jest i dlaczego warto z niego skorzystać?
Niezbędna wiedza, którą pozyskasz bez wychodzenia z domu.
Mathematics.live to portal, który w szybkim tempie, zyskał rozgłos. Kazdy użytkownik, który zdecyduje się założyć konto, może uczestniczyć we zdalnych korepetycjach oraz lekcjach, które mają na celu, utrwalić pozyskaną wiedzę, rozwinąć temat, czy nabyć nową, niezbędną do zaliczenia materiału wiedzę. Ponadto, na portalu, znajdują się liczne zadania, opracowane materiały oraz treści, które dostępne są dla dzieci, młodzieży czy studentów, a to wszystko, bez wychodzenia z domu i co najważniejsze, dostępne całodobowo. Dzięki wielu przydatnym funkcją i informacją, nauka jest przyjemniejsza, a poziom zadań, dopasowany do umiejętności, przez co każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł nadrobić materiał, czy zrozumieć obecnie przerabiane tematy.
Świetny system motywacyjny, który sprawi, że nawet dziecko z dużymi zaległościami, zechce się uczyć.
O tym, jak wazna jest motywacja do nauki, przekonał się z pewnością każdy rodzic. Jeśli dziecko nie chce, nigdy nie nauczy się nowego materiału, pomimo starań nauczyciela, czy też rodzica. Zamiast wydawać pieniądze, na liczne, dodatkowe lekcje, w tym korepetycję, warto pokazać dziecku największą zaletę portalu Mathematics.live, jaką są konkursy z nagrodami, dla najbardziej aktywnych użytkowników. Jak wziąć w nich udział, oraz jak zwiększyć szansę na wygraną?
Na portalu, regularnie organizowane są liczne konkursy z nagrodami, dla najbardziej aktywnych użytkowników. W ten sposób, dzieci są zachęcane do nauki, oraz ćwiczenia materiału, który dotychczas, był dla nich ogromnym problemem. Poprzez wykonywanie zadań, czy zgłębianie wiedzy, każda aktywność użytkownika, jest odnotowywana, zwiększając przy tym szansę na ciekawe nagrody. Jesteśmy przekonani, ż eta forma motywacyjna, przyczyni się do osiągnięcia lepszych wyników nauczania,
Jeśli Twoje dziecko nie mówi w języku Polskim, a dotychczas, trudno było Ci znaleźć odpowiednie miejsce do nauki, nie przejmuj się! Portal udostępniony jest w wielu językach, dlatego Twoje dziecko, będzie mogło z łatwością poruszać się po nim.

Zdalne lekcje dla dzieci. Korepetycje bez wychodzenia z domu, w przystępnej cenie.


Dodatkowe lekcję, to ułatwienie dla dziecka, który ma problem ze zrozumieniem materiału, lub boryka się z zaległościami w przerobionym materiale. Często, korepetycję, okazują się doskonałym rozwiązaniem dla młodzieży czy studentów, którzy przygotowują się do egzaminów, gdyż podczas ich trwania, mogą utrwalić sobie wiedze, lub nadrobić ewentualne zaległości. Niestety, nie zawsze istnieje możliwość skorzystania z lekcji stacjonarnych, dlatego by ułatwić uczniom skorzystanie z dodatkowych zajęć edukacyjnych, uruchomiony został portal Tutors.live.
Zdalne nauczanie, z wielu przedmiotów, w jednym, wygodnym i prostym w obsłudze miejscu.
Portal Tutors.live, jest międzynarodowym portalem edukacyjnym, który świadczy dodatkowe lekcje, w tym korepetycje. Zajęcia, przeprowadzane są z wielu przedmiotów, na różnym poziomie edukacyjnym. Dzięki prostym filtrom wyszukiwania, z łatwością można odnaleźć sprawiający trudności przedmiot, umówić się na lekcję, lub poznać opinię innych użytkowników. Tego typu rozwiązanie, jest świetnym miejscem, na rozpoczęcie nauczania przez internet. Każdy nauczyciel lub szkoła, może rozpocząć prace, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, zaś uczeń, może liczyć na oryginalne, dopasowane do wiedzy i umiejętności zajęcia, które pozwolą zrozumieć przerabiany materiał.
Tutors.live, jest portalem międzynarodowym, szybko się rozwijającym. Jego zaleta, są oryginalne zajęcia, dostęp do korepetycji w dowolnym momencie, oraz możliwość poznania opinii innych użytkowników, co ułatwia dobranie odpowiedniego nauczyciela.
Dzięki trzem, prężnie rozwijającym się portalom edukacyjnym, które wchodzą w skład EDU Games S.A., każdy uczeń, z łatwością uzyska niezbędną pomoc, oraz utrwali wiedzę. Liczne systemy motywacyjne, konkursy z nagrodami, oraz dostęp do notatek czy materiałów edukacyjnych, ułatwi naukę, ale również, pozwoli rodzicom, zmotywować dziecko do nauki.
Jeśli szukasz sprawdzonych miejsc edukacyjnych, koniecznie skorzystaj z dyktanda.pl, Mathematics.live lub Tutors.live i przekonaj się, że nauka może być ciekawa i przyjemna.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: