W sobotę po godzinie 12 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego oraz auta osobowego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Piaseckie Piece. Na miejsce skierowano pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję.
Niestety mimo podjętych przez ratowników działań, poszkodowanego 58-latka, mieszkańca Gniewa, nie udało się uratować.
Wiadomo, że 68-letnia kierująca pojazdem marki Renault była trzeźwa. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego tragicznego zdarzenia i apelują o ostrożną jazdę i zdrowy rozsądek.
Reklama
22 lutego po godzinie 12 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego oraz auta osobowego.
Tragiczny wypadek w powiecie tczewskim. Zginął 58-letni pieszy potrącony przez kierującą Renault
W miejscowości Piaseckie Piece w gminie Gniew (powiat tczewski) zginął 58-letni pieszy potrącony przez kobietę kierującą autem osobowym marki Renault. Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz policjanci pod nadzorem prokuratora.
- 23.02.2025 15:30

Reklama
Reklama
Reklama

![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)




















Napisz komentarz
Komentarze