Wtorek, 17 maja 2022 06:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkanocny konkurs plastyczny w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie

Pisanki były tematem wielkanocnego konkursu zorganizowanego w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej, który prowadzi Fundacja "Misericordia". Konkurs zorganizowała pracownia plastyczna.
Wielkanocny konkurs plastyczny w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Agnieszka Sitnicka. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kozikowska, natomiast trzecie Leszek Śmigielski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczył Kazimierz Gorlewicz, prezes Fundacji "Misericordia". Uczestnicy otrzymali też upominki z rąk Bogdana Muchowskiego, kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach i Bożeny Jaworskiej, kierującej pracownią plastyczną i organizatorki konkursu.W konkursie wzięli udział nie tylko uczestnicy zajęć prowadzonych w pracowni plastycznej, ale także chętni do spróbowania swoich sił w malarstwie uczestnicy zajęć w innych pracowniach funkcjonujących w warsztacie. To kolejny konkurs, który pozwala uczestnikom odkrywać w sobie artystyczne talenty. To także okazja do dobrej zabawy.

(jk)

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama