Wtorek, 17 maja 2022 07:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Turniej dla szkół podstawowych „ALFABET SAVOIR - VIVRE” w Gminie Kwidzyn

Ciekawą inicjatywę zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie. Ośrodek zaprasza do udziału w konkursie „ALFABET SAVOIR - VIVRE”, który skierowany jest do uczniów klas 4-8 gminnych szkół podstawowych. Celem konkursu jest poznanie i przyswojenie sobie „dobrych manier” w życiu codziennym.Uczniowie poznają sztukę jedzenia, jak należy zachować się na przyjęciach i uroczystościach w domu czy restauracji oraz jaki strój wypada ubrać na poszczególne okazje.
Turniej dla szkół podstawowych „ALFABET SAVOIR - VIVRE” w Gminie Kwidzyn

Eliminacje szkolne odbędą się 22.04.2022 r. – testy zostaną dostarczone bezpośrednio do szkół dwa dni przed eliminacjami. Testy będą skierowane do dwóch grup wiekowych: klasy 4-6 i klasy 7-8. Z tych dwóch grup wiekowych należy wyłonić czteroosobowe składy do kolejnego etapu konkursu.

Finał konkursu odbędzie się w formie turnieju międzyszkolnego 19.05.2022 r w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu o godzinie 17:30. W trakcie finału odbędą się rozgrywki praktyczne między uczestnikami z poszczególnych szkół w dwóch grupach wiekowych, pokaz eksperta w dziedzinie savoir – vivru, poczęstunek oraz wręczenie nagród.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.


Osoba do kontaktu:
Karolina Szczepańska
tel.: 505-451-772
[email protected]


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama