Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:17
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

ROZPOZNAJESZ? ZADZWOŃ NA POLICJĘ! ZDJĘCIA SPRAWCY KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie prowadzą śledztwo w sprawie włamania do piekarni przy ulicy Mieszka I w Kwidzynie. Włamywacz dostał się do wewnątrz piekarni, następnie ukradł pieniądze, po czym oddalił się z miejsca. Do kradzieży doszło w dniu 13 kwietnia 2022 roku po północy. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, posiadają jakiekolwiek informacje w tym temacie lub były naocznymi świadkami zdarzenia.
  • Źródło: KPP Kwidzyn
ROZPOZNAJESZ? ZADZWOŃ NA POLICJĘ! ZDJĘCIA SPRAWCY KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM
Autor: Policja

Wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tą sprawą zarejestrowały kamery.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (47) 74-29-222, (47) 74-29-303, (47) 74-29-300 lub numer alarmowy 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] powołując się na numer sprawy: ID-395/2022.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 26°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama