piątek, 7 października 2022 03:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatrzymani sprawcy pobicia i rozboju

Dzięki intensywnym działaniom sztumscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie oraz rozbój. 17 i 18-latek usłyszeli zarzuty, a za popełnione przestępstwa grozi im surowa kara – nawet do 12 lat więzienia.
Zatrzymani sprawcy pobicia i rozboju
Autor: KPP Sztum

Dyżurny sztumskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Starym Dzierzgoniu doszło do pobicia i kradzieży złotego łańcuszka. Okazało się, że mieszkaniec powiatu został najpierw pobity przez dwóch młodych mężczyzn, a kiedy poszkodowany leżał, sprawcy zabrali mu złoty łańcuszek, po czym uciekli.

Po przejrzeniu zapisu kamer monitoringu, mundurowi natychmiast zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie obu mieszkańcom powiatu zarzutów udziału w pobiciu oraz rozboju. Teraz grozi im nawet do 12 lat więzienia.

KPP SztumOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 9°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama