piątek, 7 października 2022 05:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas... awantury z kolegą

Najbliższe 50 dni spędzi w więziennej celi 48-latek, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy podczas interwencji. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był on poszukiwany przez wolsztyński sąd.
Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas... awantury z kolegą
Autor: Archiwum

Do codziennych czynności wykonywanych przez policjantów bez wątpienia możemy zaliczyć legitymowanie. Funkcjonariusze przystępują do ustalania tożsamości zazwyczaj w celu zapobiegania, rozpoznania, a także ujawniania sprawców wykroczeń, przestępstw, czy osób poszukiwanych. Z policyjnej praktyki wynika, że legitymowanie coraz częściej prowadzi do zatrzymań. Tak było i tym razem.

W sobotę, 17września rano oficer dyżurny został powiadomiony o awanturze na terenie gminy Dzierzgoń. Chwilę później policjanci dotarli we wskazane miejsce. Gdy weszli do hotelowego pokoju, awantura trwała w najlepsze. Jak się okazało, to dwaj mężczyźni wszczęli kłótnię między sobą.

Standardowo, jak podczas każdej interwencji, funkcjonariusze przystąpili do ustalania danych mężczyzn, oraz do ich sprawdzenia w policyjnych systemach. Okazało się wtedy, że jeden z nich 48-latek był poszukiwany przez wolsztyński sąd. Funkcjonariusze zatrzymali krewkiego mężczyznę i trafił on wprost do więziennej celi. Za przestępstwo jakie wcześniej popełnił spędzi w niej najbliższe 50 dni.


 

KPP Sztum


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama