Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 20:38
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Jubileusz „Neo-Nówki”

Zapraszamy serdecznie na 15-lecie kabaretu „Neo-Nówka”. Ten wrocławski kabaret już 20 listopada (o godz. 20.30) wystąpi bowiem w kwidzyńskiej hali widowiskowej przy ul. Wiejskiej. Bilety w cenach 60 i 70 zł nabywać można w kasie kwidzyńskiej pływalni oraz na stronie www.biletynakabarety.pl
Jubileusz „Neo-Nówki”

Zapraszamy na jubileuszowy program kabaretu „Neo-Nówka”, podsumowujący 15-lecie działalności tej wrocławskiej formacji. W programie zobaczyć będzie można największe hity kabaretu. Nie zabraknie również skeczu „Niebo”, wybranego przez widzów skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. „Neo-Nówka” szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną podczas spektaklu zadba natomiast koncertujący z kabaretem od lat zespół „Żarówki”.  


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 26°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama