piątek, 7 października 2022 05:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kwidzyński Koncert Karnawałowy

Nie tylko Sylwester i bale karnawałowe kojarzą się z dobrą zabawą. Kwidzyńskie Centrum Kultury rozpoczyna nowa tradycję corocznych koncertów noworoczno - karnawałowych.
  • Źródło: KCK Kwidzyn /Katarzyna Zielińska
Kwidzyński Koncert Karnawałowy
Autor: KCK Kwidzyn

Już 16 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy Państwa do kwidzyńskiego teatru na wspaniały koncert. Tym wydarzeniem rozpoczniemy bowiem cykl dorocznych koncertów noworoczno-karnawałowych, w wykonaniu grup artystycznych działających w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

Specjalnie dla mieszkańców Kwidzyna i okolic szykujemy wydarzenie pełne radości i dobrej muzyki,

przeplatanej występami tanecznymi, a wszystko to w wykonaniu Harfa Gospel Choir, Combo Juniors

Band, Art Voice, ZPiT Powiśle, Mażoretki oraz sekcji tańca towarzyskiego z gościnnym udziałem KKTT  Progres i Orkiestry Dętej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Kwidzynie.

Usłyszą Państwo takie przeboje jak: “Time of my Life”, “Marsz Radeckiego”, “Te Amo”, “Shackles” oraz “Opowiadaj mi tak”.

16 stycznia 2022r., godz. 16:00

teatr, ul. Katedralna 18

cena: 10 zł

Bilety do nabycia online na stronie

www.kckkwidzyn.pl

oraz stacjonarnie w kasie teatru.

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 liczba miejsc w teatrze jest okrojona do 30%. Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby zaszczepione mogą kupić bilety z puli dodatkowej wyłącznie w kasie kina po DOBROWOLNYM okazaniu certyfikatu szczepienia.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama