Wtorek, 17 maja 2022 06:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ZAPRASZAMAY na IX Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2022 !!

Cyklicznie od 9 lat na Hali Sportowej II LO w Tczewie organizowany jest Międzynarodowy Turniej Karate. Zapraszamy na IX Edycji Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2022r. Nie inaczej będzie za 2 tygodnie. Już teraz zapraszamy na to sportowe wydarzenie.
ZAPRASZAMAY na IX Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2022 !!
Autor: Materiały promocyjne

Cyklicznie od 9 lat na Hali Sportowej II LO w Tczewie organizowany jest Międzynarodowy Turniej Karate. Zapraszamy na IX Edycji Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2022r. Turniej odbędzie się w dniach 19-20.03.2022 r., patronat nad Turniejem objęli Dariusz Drelich Wojewoda Pomorski , Poseł Kazimierz Smoliński , Ministerstwo Sportu oraz Krzysztof Dośla Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ SOLIDARNOŚĆ.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama