Wtorek, 17 maja 2022 05:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Świętowano 1 Maja. Kwidzynianie uczcili Święto Pracy

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego uczczono obchody 1 Maja w Kwidzynie. Pod pomnikiem zgromadzili się przedstawiciele organizacji związkowych, samorządu oraz organizacji politycznych.
  • Źródło: (jk)
Świętowano 1 Maja. Kwidzynianie uczcili Święto Pracy
Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego uczczono obchody 1 Maja w Kwidzynie. Pod pomnikiem zgromadzili się przedstawiciele organizacji związkowych, samorządu oraz organizacji politycznych. Fot. Organizatorzy obchodów
Autor: (jk)
Źródło: (jk)

- Wszystkim, którzy utrzymują się z pracy własnych rąk, pani fryzjerce i panu piekarzowi, nauczycielom i budowlańcom, pielęgniarkom i lekarzom, paniom pracującym w sklepach i ogrodnikom, słowem wszystkim, którzy pracują, by uczciwie żyć, składam serdeczne życzenia. 1 maja to Wasze święto, a dzięki owocom Waszej pracy nasza ojczyzna trwa i się rozwija. Życzę Wam, abyście otrzymywali godną zapłatę za Waszą pracę, a podatki, które płacicie, były wykorzystywane mądrze i z korzyścią dla całego społeczeństwa - życzył Jerzy Śnieg, przewodniczący Rady Powiatowej Nowej Lewicy mieszkańcom powiatu.

Organizatorzy obchodów święta 1 Maja to Rada Międzypowiatowa OPZZ, organizacje związkowe działające w powiecie oraz Rada Powiatowa Nowej Lewicy.

 

(jk)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama