piątek, 7 października 2022 05:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gratka dla fanów. Ałbena Grabowska i Krzysztof Bochus w Kwidzynie

Zapraszamy na wrześniowe spotkania autorskie w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie.
  • Źródło: UM Kwidzyn
Gratka dla fanów. Ałbena Grabowska i Krzysztof Bochus w Kwidzynie
Źródło: UM Kwidzyn

16 września 2022 r., godzina 17:00, Wagon Kultury – gościem będzie Ałbena Grabowska. Popularność wśród czytelników zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze Stulecie Winnych. W trzech tomach sagi poznajemy ich w przededniu wybuchu I wojny światowej i towarzyszymy przez następne sto lat. Prośby czytelników spragnionych powrotu bohaterów popularnej trylogii sprawiły, że w roku 2018 ukazała się książka Stulecie Winnych. Opowiadania.

29 września o godzinie 18:00, hol główny – gościem będzie Krzysztof Bochus. Postać w Kwidzynie dobrze znana. Jego debiutem książkowym był „Czarny manuskrypt”, pierwsza część serii kryminalnej z radcą Christianem Abellem w roli głównej. Autor „Martwego  błękitu” i „Szkarłatnej głębi”. Najbliższe spotkanie będzie okazją, aby pogadać o zbliżającej się premierze „Czarnej krwi” oraz o radcy Abellu, który powróci wiosną przyszłego roku”.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama