Kwidzyn dołącza do chlubnego grona miast jarmarcznych

  • 07.11.2019, 09:21
  • Kwidzyńskie Centrum Kultury
Kwidzyn dołącza do chlubnego grona miast jarmarcznych fot (tt) W Gdańsku od wielu lat organizowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy
KWIDZYN Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W Polsce cieszą się one coraz większą popularnością.

W tym roku również nasze miasto dołączy do tej przepięknej tradycji jakiej są kiermasze przedświąteczne.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 14 i 15 grudnia, na placu przed teatrem będzie miał miejsce Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wystawców do składania wniosków oraz wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w organizacji jarmarku.

Regulamin wydarzenia precyzuje usługi oraz towary gastronomiczne zgodne z klimatem towarzyszącemu temu wydarzeniu, oraz warunki prowadzenia tych działań. Podczas jarmarku dozwolona jest sprzedaż artykułów spożywczych, jak i przemysłowych, związanych ze Świętami Bożonarodzeniowymi, m.in.: wyrobami cukierniczymi, wypiekami świątecznymi, bakaliami, słodyczami, swojskim jadłem, ozdobami świątecznymi, pamiątkami, rękodziełem, ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, stroikami, usługami gastronomicznymi w postaci małych poczęstunków, grzanego wina i piwa, kawy i herbaty.

PRZYDATNE INFORMACJE:

  • Rekrutacja potrwa do 22 listopada 2019 r.
  • Konieczne jest przesłanie trzech zdjęć asortymentu: [email protected]
  • W przypadku dużej liczby wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia.
  • Usługi gastronomiczne i sprzedaż innych artykułów wymagających znacznego poboru prądu - wyłącznie na Placu św. Jana Pawła II w Kwidzynie
  • Wystawcy nie ponoszą żadnych opłat!

Regulamin jarmarku w Kwidzynie oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.kck.ckj.edu.pl

 

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mikołaj
Mikołaj 07.11.2019, 21:56
Jarmark Bożonarodzeniowy.na tydzień przed prawdziwą datą? Tylko w Kwidzynie takie jaja!!!
Mirella
Mirella 27.11.2019, 13:46
Jarmarki wszędzie zaczynaja się ok 10 -15 Grudzień .Jeżdżę co rok na takie Jarmarki i tydzień ,półtora wystarczy naprawdę.

Pozostałe